فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت مارمولک و همدستش ، دزدی از مرد میوه‌ فروش با آش نذری

سه مرد که با تعارف آش مسموم میوه‌فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند. 

دزدی از مرد میوه فروش با آش نذری / بازداشت مارمولک و همدستش

عبارات مهم : ایران

سه مرد که با تعارف آش مسموم میوه فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش جام جم، آذر سال گذشته مردی میوه فروش با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از مردی به اتهام دزدی اموالش و بیهوش کردن وی شکایت کرد.

شاکی به قاضی موسوی گفت: من میوه فروش دوره گرد هستم. عصر 16 آذر، جهت فروش میوه به محله زیتون حوالی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتم. در آنجا مردی در حالی که دو کاسه آش به دست داشت به من نزدیک شد و با ادعای این که آش نذری هست، کاسه ای را به من داد که آن را گرفتم.

بازداشت مارمولک و همدستش ، دزدی از مرد میوه‌ فروش با آش نذری

وی افزود: بعد از خوردن آش دیگر چیزی نفهمیدم، چشمانم سیاهی رفت و بیهوش شدم. زمانی که چشمانم را باز کردم، دیدم روی تخت بیمارستان خوابیدم و خانواده ام بالای سرم هستند. آنها می گفتند شامگاه 16 آذر مردم مرا در حالی که بیهوش داخل خودرویم بودم در بزرگراه آزادگان یافته و با پلیس تماس گرفته اند. در این مرحله ماموران با بررسی مدارکم، هویتم را شناسایی کرده و عنوان را به خانواده ام اطلاع داده بودند. چهار روز بیهوش بودم. زمانی که به هوش آمدم متوجه شدم کارت های بانکی ام که مبلغی درآن پول بوده همراه گوشی تلفن همراهم، دو میلیون تومان پول نقد، ترازوهای فروش میوه ام ونیز شش میلیون تومان پولی که باید به مسئولان میوه تره بار می پرداختم، دزدی شده است هست. همان مردی که آش نذری را به من تعارف کرده بود، باید سارق اموالم باشد.

همزمان با شکایت این مرد ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات ارزش را شروع کردند و به بازبینی از دوربین های مداربسته در اطراف محل دزدی پرداختند که معلوم شد، بعد از بیهوش شدن مرد میوه فروش دو مرد او را سوار ماشین کرده و با خود برده بودند.

سه مرد که با تعارف آش مسموم میوه‌فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند. 

با به دست آمدن تصویرهای سارقان فراری، جست وجوها جهت یافتن آنها شروع شد تا این که با گذشت هفت ماه از این ماجرا، ماموران رد مردی را به دست آوردند که گوشی سرقتی شاکی در اختیارر وی بود.

این مرد بازداشت و با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: گوشی سرقتی متعلق به دوست برادرم است.

با اعتراف وی، متهم مهم تحت تعقیب پلیس قرار داده شد و او دستگیر شد. این متهم در بازجویی پلیسی ابتدا اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد، ولی در جریان تحقیقات اعتراف کرد با همدستی دو نفر از دوستانش به نام «وحید و میثم» معروف به «مارمولک» این دزدی را انجام داده اند.

بازداشت مارمولک و همدستش ، دزدی از مرد میوه‌ فروش با آش نذری

با اعتراف وی، دو همدستش نیز تحت تعقیب قرار گرفتند و دو روز پیش بازداشت شدند.

یکی از متهمان به افسر تحقیق گفت: آذر سال گذشته، تصمیم گرفتم با تعارف آش مسموم از مردم دزدی کنیم. به همین خاطر سوار موتوری شدیم و شروع به گشتزنی کردیم تا شاید سوژه موردنظر را پیدا کنیم. بعد از دیدن مرد میوه فروش به او آش دادیم. بعد از آن که بیهوش شد، دو نفرمان سوار خودرویش شدیم و او را در همان حال با خودرویش در بزرگراه آزادگان رها کرده و پول، گوشی تلفن همراهش و هر چه اموال داشت را دزدی کردیم.

سه مرد که با تعارف آش مسموم میوه‌فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند. 

واژه های کلیدی: ایران | اعتراف | بازداشت | مارمولک | بیهوش شدن | بازداشت شدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs