فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است / سردار غیب پرور

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به حملات شب گذشته سپاه پاسداران به بعضی مواضع داعش در سوریه با تاکید بر اینکه از این به بعد جواب موشک، موشک نیست، اظهار کرد: از

از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است / سردار غیب پرور

سردار غیب پرور: از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است

عبارات مهم : ایران

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به حملات شب گذشته سپاه پاسداران به بعضی مواضع داعش در سوریه با تاکید بر اینکه از این به بعد جواب موشک، موشک نیست، اظهار کرد: از این به بعد موشک در جواب ترقی بازی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سردار غلامحسین غیب پرور مدیر شرکت بسیج مستضعفین در حاشیه هفدهمین مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به حملات موشکی شب گذشته سپاه پاسداران علیه مواضع داعش در سوریه اظهار کرد: این حمله موشکی یک سیلی ای بود به گروه های تکفیری و تروریستی و حامل پیامی روشن از سوی انقلاب اسلامی بود که دشمن های بدانند کشور عزیزمان ایران با سایر جاها تفاوت دارد و ملت ما پشت سر رهبرشان می خواهند که انقلاب بماند و از آن به هر قیمتی که شده است پاسداری می کنند.

از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است / سردار غیب پرور

وی تاکید کرد: دشمن های باید بدانند که بعضی از کارها تروریستی که شبیه ترقی بازی هست، عزم مردم را در پاسداری از انقلاب اسلامی کمرنگ نمی کند؛ آنها بدانند قطعا از این به بعد پاسخ موشک، موشک نیست بلکه جواب هر ترقه بازی ای موشک است.

رئیس شرکت بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران حتما در برابر هر اقدام تروریستی به تناسب آن تصویر العمل نشان خواهد داد.

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به حملات شب گذشته سپاه پاسداران به بعضی مواضع داعش در سوریه با تاکید بر اینکه از این به بعد جواب موشک، موشک نیست، اظهار کرد: از

به گزارش ایسنا، سردار غیب پرور در هفدهمین مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد همچنین اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که امروز به وسیله مردم کشور عزیزمان ایران و فرزندان پاسدار آنها سیلی جانانه ای بر آمریکا و حرمزادگان تکفیری زده شد.

وی با تاکید بر اینکه حمله موشکی شب گذشته صرفا یک عملیات نظامی نبود، گفت: حمله شب گذشته خبر روشنی مبنی بر اینکه کشور عزیزمان ایران اسلامی جایی نیست که به تعبیر رهبر انقلاب یک ترقه بازی راه بیندازند، نیست.

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به حضور خود در جریان عملیات مقابله با حمله تروریستی به ساختمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در آن روز من خود را به مجلس رساندم و مشاهده کردم که یک گروه خدانشناس تروریستی به نام اسلام مردم بی دفاع و مظلوم را چگونه به خاک و خون می کشند. گرچه ملت ما از ابتدای انقلاب تاکنون به خاطر مظلومیت و آرزوی بزرگ خواهی خود هزینه های بسیاری داده و این قضایا را تا حدودی تجربه کرده است ولی در آن روز تروریست ها ناجوانمردانه به سمت مردم شلیک می کردند.

از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است / سردار غیب پرور

غیب پرور در ادامه صحبت ها خود با بیان اینکه اسلامیت تمدن کهن و پرافتخار و انقلابی بودن و نشانه مهم هویتی مردم کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، خاطرنشان کرد: قطعا این هویت طالب رفتاری خاص بوده به همین جهت نیز عمل ورزشکاران ما در عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس نشان دهنده دارا بودن چنین هویتی است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که ما می گوییم مسلمان هستیم و اسلام تعالی و آزادی را از پیامبر رحمت یاد گرفته ایم باید بدانیم که او به ما گفته که سروکاری با ظالم نداشته باشید.

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به حملات شب گذشته سپاه پاسداران به بعضی مواضع داعش در سوریه با تاکید بر اینکه از این به بعد جواب موشک، موشک نیست، اظهار کرد: از

رئیس شرکت بسیج مستضعفین با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران اسلامی ظلم را نمی پذیرد، افزود: انقلاب به ما یاد داد که تحقیر را نپسندیم و نپذیریم به همین جهت نیز عدم حضور ورزشکاران ما در مواجه با ورزشکاران رژیم جعلی حرکتی شایسته و دارای منطق و مستدل هست. خوشبختانه امروز این اقدام در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ در جامعه ورزشی ما بوده و باعث شده است که ورزشکاران با انجام این کار احساس غرور کنند که این خود یک پیروزی بزرگ محسوب می شود.

غیب پرور در بخش های دیگری از صحبت های خود با اشاره به تلاش های مردم کشور عزیزمان ایران جهت ترغیب و تشویق مردم دنیا به اسلام اظهار کرد: امروز شرق و شمال آفریقا اسلامشان را مرهون ایرانیان هستند. در شمال آفریقا مردمانی از خراسان و در شرق این قاره مردمانی از فارس به تبلیغ دین اسلام می پردازند و امکان ندارد که جایی یافت شود که در آن ایرانیان ظلم و چاپاول انجام داده باشند.

از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است / سردار غیب پرور

به گزارش ایسنا، مدیر شرکت بسیج مستضعفین همچنین با تاکید بر اینکه بسیج جهت همه است و بین لایه های گوناگون ملت کشور عزیزمان ایران مشاع هست، گفت: هر اتفاقی که بتواند به بالندگی و رشد و تعالی مردم یاری کند بسیج قطعا از آن حمایت و در آن راستا حرکت خواهد کرد.

وی در آخر با اشاره به آمادگی شرکت بسیج مستضعفین جهت کمک به دولت اظهار کرد: بسیج اقیانوسی از همه اندیشه های ناب، تخصص ها و توانمندی های متفاوت است و من امروز بار دیگر آمادگی بسیج جهت همکاری با دولت در جهت برداشتن گام جهت مردم را اعلام می کنم.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلاب | ایرانی | انقلابی | ایرانیان | تروریستی | ورزشکاران | حمله تروریستی | اقدام تروریستی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs