فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

باورکنیم؟ , تیام با 700هزار دلار تمدید می‌کند

تیام از قطر و امارات پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی‌ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته‌اند و می‌خواهند این بازیکن را در ازای پر..

ادامه مطلب

رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می‌رسد

مهاجم رئال مادرید می‌تواند در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول به میدان برود. رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می رسد عبارات مهم :..

ادامه مطلب

تصویر دلواپس کننده رونالدو روی نیمکت (عکس)

کریستیانو رونالدو  شب گذشته دو گل از سه گل رئال را به ختافه زد و دقیقه 83 جای خود را به آسنسیو داد.  تصویر دلواپس کننده رونالدو رو..

ادامه مطلب

از همه تقدیر می‌کنم که به یاد من بودند / پادوانی

لئوناردو پادوانی مدافع تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با سایت کلوب استقلال راجع به دیدار دربی و برد آبی پوشان گفت: قبل از دربی جهت بازیکنان خبر فرستا..

ادامه مطلب

ترامپ و کیم جونگ اون دروغین در افتتاحیه المپیک زمستانی!

دو فرد شبیه به رییس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگچانگ دیده شدند. ترامپ و کیم جونگ اون دروغین د..

ادامه مطلب

جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید نشانه تیمش در بازی برابر پدیده ارائه یک بازی قشنگ و جنگنده است. سائلام: جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار م..

ادامه مطلب

خداحافظی طاهری از پرسپولیس با این نامه (عکس)

سازمان اداری استخدامی کشور زیر نظر نهاد ریاست جمهوری بخش نامه منع به کارگیری افراد بازنشسته در شغل های دولتی را به طور رسمی به دستگاههای ذیربط ابلاغ ک..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال در مورد حکم بازیکنان تراکتورسازی شفاف‌سازی کند

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به مدیر فدراسیون فوتبال اعتراض این کلوب به حکم اعلام شده است در آستانه بازی با پیکان را اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین

دو مربی تیم‌های منچسترسیتی و تاتنهام روزهای ناآرامی را در لیگ برتر تجربه می‌کنند. درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین عبا..

ادامه مطلب

هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم! ، درخشان

سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بازیکنانی که تحت قرارداد کلوب هستند باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند و جهت موفقیت ..

ادامه مطلب