فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

ترامپ و کیم جونگ اون دروغین در افتتاحیه المپیک زمستانی!

دو فرد شبیه به رییس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگچانگ دیده شدند. ترامپ و کیم جونگ اون دروغین د..

ادامه مطلب

جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید نشانه تیمش در بازی برابر پدیده ارائه یک بازی قشنگ و جنگنده است. سائلام: جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار م..

ادامه مطلب

خداحافظی طاهری از پرسپولیس با این نامه (عکس)

سازمان اداری استخدامی کشور زیر نظر نهاد ریاست جمهوری بخش نامه منع به کارگیری افراد بازنشسته در شغل های دولتی را به طور رسمی به دستگاههای ذیربط ابلاغ ک..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال در مورد حکم بازیکنان تراکتورسازی شفاف‌سازی کند

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به مدیر فدراسیون فوتبال اعتراض این کلوب به حکم اعلام شده است در آستانه بازی با پیکان را اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین

دو مربی تیم‌های منچسترسیتی و تاتنهام روزهای ناآرامی را در لیگ برتر تجربه می‌کنند. درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین عبا..

ادامه مطلب

هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم! ، درخشان

سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بازیکنانی که تحت قرارداد کلوب هستند باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند و جهت موفقیت ..

ادامه مطلب

فوتبال کشور عزیزمان ایران تاوان اشتباه کدام نهاد را می‌دهد؟

بلوکه شدن حساب‌های شرکت لیگ فوتبال و اطلاعیه عجیب این سازمان، جوابیه شرکت امور مالیاتی کشور را به همراه داشت تا بدهید ترتیب، زوایای پنهانی از مدیریت مالی فوتبا..

ادامه مطلب

تصویر العمل مقام استقلالی به حرف‌های یک پرسپولیس

توفیقی می‌گوید به استقلالی‌ها ارتباطی ندارد پرسپولیسی‌ها چقدر به بازیکنان‌شان داده‌اند.  تصویر العمل مقام استقلالی به حرف های یک پرس..

ادامه مطلب

رونمایی از ترکیب پرسپولیس جهت دیدار حیاتی

به گزارش خبرآنلاین؛ امشب از ساعت 23:30 دقیقه پرسپولیس در ورزشگاه السد، به مصاف لخویا می رود. برانکو ترکیب مهم تیمش را پیش از این بازی اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

بارسلونا جهت جذب ستاره PSG دست به دامن مسی می‌شود

رسانه‌های فرانسوی و ایتالیایی نوشتند که بارسلونا رقیب مهم اینتر جهت جذب هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن به شمار می‌آید. بارسلونا جهت جذب ستاره PSG دست به..

ادامه مطلب