فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم! ، درخشان

سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بازیکنانی که تحت قرارداد کلوب هستند باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند و جهت موفقیت تیم نفت

هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم! ، درخشان

درخشان:هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم!

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بازیکنانی که تحت قرارداد کلوب هستند باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند و جهت موفقیت تیم نفت تلاش کنند.

به گزارش مهر، حمید درخشان سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص بازگشت دوباره اش به این تیم اظهار داشت: بعد از جدایی از نفت هنوز قراردادم فسخ نشده بود و الان هم مدیران کلوب به این نتیجه رسیدند که من می توانم به آنها کمک کنم. لذا مجددا از من دعوت به همکاری کردند. این تصمیمی بود که مسئولین کلوب گرفتند و به نظر من نمی تواند تصمیم عجیبی باشد.

هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم/ بازیکن من و علی کریمی نداریم! ، درخشان

وی در خصوص اخراج چند بازیکن منتسب به او بعد از روی کار آمدن علی کریمی بیان داشت: روزی که من به جای کریمی آمدم چند بازیکن را نخواستم. نه به صرف این که این نفرات را علی کریمی آورده بود، بلکه تشخیص دادم که اینها نمی توانند به ما کمک کنند و در تفکرات تاکتیکی من جایی نداشتند. توجه داشته باشید روزی که من این تصمیم را گرفتم هنوز پنجره نقل و انتقالات باز بود و این بازیکنان می توانستند به تیم های دیگری بروند. ولی زمانی تعدادی بازیکن مثل بیگ زاده و آل نعمه از تیم کنار گذاشته شدند که پنجره نقل و انتقالات هم بسته شده است بود.

درخشان تصریح کرد: شاید بعضی ها اینگونه فکر کنند که الان من آن بازیکنان را بر می گردانم و بازیکنانی که علی کریمی آورده بود را اخراج می کنم. در صورتی که اینگونه نیست. البته من آن نفرات را بر می گردانم چون تیم به آنها نیاز دارد. ولی هیچ بازیکنی را از تیم کنار نمی گذارم. چون بازیکن درخشان و بازیکن کریمی معنا ندارد و همه این بازیکنان با کلوب قرارداد بسته اند و بازیکن کلوب هستند. همه این بازیکنان باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند تا ان شاءاله در کنار هم کار را پیش ببریم. من به همه بازیکنان تیم نفت نیاز دارم.

سرمربی تازه تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بازیکنانی که تحت قرارداد کلوب هستند باید ذهن خود را پاک کنند و یک گوشه کار را بگیرند و جهت موفقیت تیم نفت

سرمربی تازه تیم نفت در خصوص ادامه همکاری علی کریمی اظهار داشت: کریمی با کلوب نفت قرارداد دارد و حتما مسئولین کلوب در پی جلب رضایت او هستند. این حق هر مربی است که در صورت کنار گذاشته شدن به دنبال احقاق حقش باشد و جهت گرفتن حقش تلاش کند. کریمی هم از این قائده مستثنی نیست.

واژه های کلیدی: سرمربی | همکاری | بازیکن | قرارداد | بازیکنان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs