فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید نشانه تیمش در بازی برابر پدیده ارائه یک بازی قشنگ و جنگنده است.

جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

سائلام: جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تراکتورسازی می گوید نشانه تیمش در بازی برابر پدیده ارائه یک بازی قشنگ و جنگنده است.

به گزارش ایسنا، ارتوئرل سائلام در نشست خبری پیش از دیدار پدیده و تراکتورسازی اظهار کرد: تصادف مهدی قائدی من را به شدت ناراحت کرد. امیدوارم خیلی سریع او را دوباره در میادین ببینیم. جهت دوست او که در این اتفاق فوت کرد هم غمگینم و به خانواده وی تسلیت می گویم.

جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

سرمربی تراکتورسازی راجع به دیدار پیش روی تیمش برابر پدیده گفت: طبیعتا بازی با پدیده جهت ما بسیار مهم است و هفته قبل هم در همان ورزشگاه بازی نه چندان خوبی را به نمایش گذاشتیم. نشانه ما جهت فردا ارائه یک بازی خوب و جنگنده است.

او افزود: نشانه ما پیروزی در این دیدار هست. بازی بعدی ما ۱۰ روز بعد در لیگ قهرمانان آسیاست و امیدوارم جهت آن یک انگیزه بزرگ داشته باشیم. مسابقه جهت ما از پدیده و مشهد شروع می شود و با گسترش ادامه می یابد. این دو بازی بسیار مهم هستند و فعلا همه انرژی و تمرکزمان روی بازی فرداست. فکر می کنم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم. امیدوارم قشنگی های فوتبال را فردا ببینیم. به امتیازات پیش رو به شدت نیاز داریم، به همین خاطر فردا باید هرچه داریم رو کنیم تا ۳ امتیاز را از آن خود کنیم.

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید نشانه تیمش در بازی برابر پدیده ارائه یک بازی قشنگ و جنگنده است.

سائلام راجع به مصدومان تیمش گفت: از ابتدای فصل مصدومیت هایی داشتیم ولی جهت بازی فردا ایرانپوریان، قائم اسلامی خواه را هم در اختیار نداریم. دو بازیکن خارجی خود را جهت بازی فردا در اختیار داریم البته چند روز کوتاه است که آنها تمرین با تیم را شروع کرده اند و اگر شد در بازی فردا از آن ها استفاده می کنم.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: از ابتدای حضورم در کشور عزیزمان ایران متوجه شدم که در خلق موقعیت پرسشها زیادی داریم. تلاش کردیم بازیکنانی جهت تقویت این عنوان جذب کنیم. هفته قبل هم نشان دادیم که تیم خوبی هستیم ولی بعد از رسیدن به محوطه حریف در خلق موقعیت ناتوانیم. در این هفته روی این عنوان کار کردیم، طبیعتا این نقص باعث می شود که موقعیت های خطرناکی به حریف بدهیم.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: عوض کردن بعضی عادت ها در فوتبال سخت هست. جهت اعمال این تغییرات نیاز به وقت دارم. از طرفی در حال بازی هستیم و باید امتیازات را جمع کنیم. از سوی دیگر باید نقص ها را برطرف کنیم، این دو کار به صورت همزمان سخت است.

سائلام راجع به هم گروهی تراکتورسازی با تیم عربستانی و تصمیم AFC مبنی بر بازی در زمین بی طرف گفت: طرفداران تیم ما قدرت بزرگی به تراکتورسازی می دهند. بازی هایی با الغرافه، الجزیره و الاهلی داریم که طبیعتا نمی توانیم در یک سری از مسابقه های هواداران را در اختیار داشته باشیم. اتفاقاتی که بین دو کشور افتاد موجب شد تا چنین تصمیمی گرفته شود. نمی خواهم وارد پرسشها سیاسی شوم ولی ما در حال ورزش کردن هستیم و نباید خبر ورزش که زمینه سازی جهت اتحاد در دنیاست را فراموش کنیم. کاش می شد در کنار هواداران خود بازی کنیم ولی فعلا در این قسمت کار زیادی از دست ما برنمی آید.

جهت قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم است ، سائلام

واژه های کلیدی: سرمربی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs