فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

مبارزه با فساد نباید امنیت اقتصادی را به خطر بیندازد / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات تاکید کرد: وزارت اطلاعات به دنبال تامین امنیت اقتصادی توام با سلامت اقتصادی است و مبارزه با فساد اقتصادی باید به گونه‌ای باشد که امنیت اقتصادی به خ ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

فوتبال کشور عزیزمان ایران تاوان اشتباه کدام نهاد را می‌دهد؟

بلوکه شدن حساب‌های شرکت لیگ فوتبال و اطلاعیه عجیب این سازمان، جوابیه شرکت امور مالیاتی کشور را به همراه داشت تا بدهید ترتیب، زوایای پنهانی از مدیریت مالی فوتبا..

ادامه مطلب

زن ۶۰ ساله قربانی طلاهایش شد

به گزارش میزان، فرماندهی انتظامی شهرستان فراهان گفت: نیمه شب گذشته گزارش فوت مشکوک زن 60 ساله در روستای دستجان شهرستان فراهان به مرکز فوریت های پلیس ۱..

ادامه مطلب

اظهاراتش راجع به شارلوتزویل دانست ، انعکاس بد&quot، ترامپ رسانه‌ها را مقصر &quot

دونالد ترامپ بار دیگر به علت “انعکاس بد” بیانات محکوم آمیزش در مورد اعتراضات شارلوتزویل، رسانه‌ها را مورد سرزنش قرار داد.  ..

ادامه مطلب

تصاویر ، هنگامی که ترامپ موش میشود!

به گزارش مشرق،مردم نیویورک در آستانه سفر ترامپ به این شهر بادکنک او را با ظاهری شبیه به موش در برابر برج معروف او به نمایش گذاشتند. هنگامی ک..

ادامه مطلب

ادامه روش نابودی کامل داعش/ آزادی دیرالزور سوریه در اولویت واقع شده است است ، روسیه

ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه اعلام کرد: مبارزه با داعش در سوریه تا نابودی کامل این گروه تروریستی ادامه خواهد یافت. روسیه: ادامه روش نا..

ادامه مطلب

شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

عابد ملکی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه کمیته تخصصی ایمنی جهت بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شده است هست، گفت: در این کمیته تخصصی معا..

ادامه مطلب

توافق واشنگتن و سئول جهت هماهنگ‌ کردن کارها مربوط به کره‌شمالی

آمریکا و کره‌جنوبی توافق کرده‌اند در مورد تمامی کارها احتمالی در قبال کره شمالی، پیشاپیش گفت‌وگو کنند.  توافق واشنگتن و سئول جهت هما..

ادامه مطلب

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعا پنج شنبه معرفی می شود

حسن خلیل آبادی در گفتگو با مهر با اشاره به نشست امروز منتخبان شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در جلسه امروز قرعه کشی میان ۵ نامزد نهایی ..

ادامه مطلب