فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

آزار زنان در فضاهای بی دفاع شهری

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه زنان 50 درصد جمعیت شهر را تشکیل می‌دهند و توجه به زنان یکی از مطالبات و ن..

ادامه مطلب

مرغ سردمدار گرانی‌ها ، قیمت ۶ گروه کالایی زیاد کردن یافت

در هفته اول آبان‌ماه، قیمت تخم مرغ ۱۵.۱ درصد، میوه‌های تازه ۱.۴ درصد، سبزی‌های تازه ۳.۶ درصد، گوشت قرمز ۱.۱ درصد، گوشت مرغ ۱۵.۱ درصد و چای ۰.۲ درصد زیاد ..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال در مورد حکم بازیکنان تراکتورسازی شفاف‌سازی کند

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به مدیر فدراسیون فوتبال اعتراض این کلوب به حکم اعلام شده است در آستانه بازی با پیکان را اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین

دو مربی تیم‌های منچسترسیتی و تاتنهام روزهای ناآرامی را در لیگ برتر تجربه می‌کنند. درگیری لفظی گوراردیولا و پوچتینو بر سر مسی و کین عبا..

ادامه مطلب

قتل در بزرگراه مشهد، دستگیری در پارک‌ شهر

مردی که به هواخواهی از مسافر، راننده را با قفل فرمان در بزرگراه مشهد ـ پایتخت کشور عزیزمان ایران کشته بود، بازداشت شد.  قتل در بزرگراه..

ادامه مطلب

جهت ما مهم نیست چه کسی سوریه را از دست داعش آزاد می‌کند / پنتاگون

نماینده ستاد یکسان ارتش آمریکا اعلام کرد که جهت واشنگتن مهم نیست چه کسی داعش را از دست سوریه آزاد می‌کند. پنتاگون: جهت ما مهم نیست چه کسی..

ادامه مطلب

زیاد کردن دما از شنبه ، ادامه بارش‌ها در 7 استان تا فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با تاکید بر اینکه از روز شنبه شاهد زیاد کردن ۱۰ تا ۱۵ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود، افزود: ظرف..

ادامه مطلب