فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

پولشويي به اسم «خيريه»!

فساد اقتصادی انواع و اقسام دارد که هر ایرانی به طور حتم بارها با چندینه مورد از اخبار آن مواجهه شده است است ولی پدیده پولشویی موضوعی است که از اذهان می م..

ادامه مطلب

آزادی عده‌ای از بازداشت‌شدگان اعتراصات اخیر در مشهد

دادستان مشهد گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در مورد آن‌هایی که وابستگی سازمانی و تشکیلاتی با معاندین ندارند، ارفاق شود، عده‌ای از..

ادامه مطلب

من تخت خودمو می‌خوام!

«حدود نیمی از زندانیان آزاد شده است در کشور، دوباره به زندان بازمی گردند» این خبر سوژه شهرام شیرزادی در خط خطی شده است است. من تخت خودمو می خوام!..

ادامه مطلب

پایکوبی «آقا رضا» بر مزار «پروانه»!

نام او در شناسنامه و روی کاغذ «پروانه» است ولی مردم روستای قامیشله عاشق «آقا رضا» هستند؛ کسی که از هیچ کمکی برایشان دریغ نمی‌کند. پایکوبی «آقا رضا» ..

ادامه مطلب

آزار زنان در فضاهای بی دفاع شهری

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه زنان 50 درصد جمعیت شهر را تشکیل می‌دهند و توجه به زنان یکی از مطالبات و ن..

ادامه مطلب

زیاد کردن دما از شنبه ، ادامه بارش‌ها در 7 استان تا فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با تاکید بر اینکه از روز شنبه شاهد زیاد کردن ۱۰ تا ۱۵ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود، افزود: ظرف..

ادامه مطلب

شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

عابد ملکی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه کمیته تخصصی ایمنی جهت بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شده است هست، گفت: در این کمیته تخصصی معا..

ادامه مطلب

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعا پنج شنبه معرفی می شود

حسن خلیل آبادی در گفتگو با مهر با اشاره به نشست امروز منتخبان شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در جلسه امروز قرعه کشی میان ۵ نامزد نهایی ..

ادامه مطلب

حمل کدئین، شیرین‌بیان و متادون در حج جرم دارد ، توصیه‌های پلیس فرودگاه راجع به اقلام ممنوعه

«حمل هرگونه موادمخدر سنتی و روانگردان به عربستان ممنوع بوده و در صورت کشف، جهت زائر پرونده قضایی تشکیل شده است و از پرواز وی ممانعت می‌شود.» ..

ادامه مطلب

رایگان بودن عوارضی در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی (ره) در 14 خرداد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از رایگان بودن عوارض در مسیر پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ قم و مسیرهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی (ره) خبر د..

ادامه مطلب