فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

قیمت مسکن هم کم کردن خواهد یافت؟ ، نگاه مستاجران به کم شدن قیمت ارز

کارشناسان معتقدند کم شدن قیمت ارز در صورتی که بر کم کردن قیمت بعضی از قرار داده های ساختمانی اثر مستقیم داشته باشد، می تواند با متعادل کردن قیمت تمام..

ادامه مطلب

هیچ مسئله تامین مالی با خروج احتمالی آمریکا از برجام پیش نمی‌آید / سیف

رییس کل بانک مرکزی با بیان این که هیچ مشکلی راجع به تامین مالی و بحث سرمایه با خروج احتمالی آمریکا از برجام وجود ندارد، تصریح کرد: سناریوهای متفاوت ..

ادامه مطلب

درآمد میلیاردی از پوست خربزه!

در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا پوست خربزه صادر شده است و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگ..

ادامه مطلب

قیمت لاشه داخلی سیر نزولی گرفت ، صادرات دام زنده همچنان ممنوع است

رئیس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده با بیان اینکه بازار گوشت کاملا به تعادل رسیده هست، گفت: بره‌های پرواری روی دست تولیدکنندگان مانده و آنان را دچار مسئله ک..

ادامه مطلب

مرغ سردمدار گرانی‌ها ، قیمت ۶ گروه کالایی زیاد کردن یافت

در هفته اول آبان‌ماه، قیمت تخم مرغ ۱۵.۱ درصد، میوه‌های تازه ۱.۴ درصد، سبزی‌های تازه ۳.۶ درصد، گوشت قرمز ۱.۱ درصد، گوشت مرغ ۱۵.۱ درصد و چای ۰.۲ درصد زیاد ..

ادامه مطلب

زن ۶۰ ساله قربانی طلاهایش شد

به گزارش میزان، فرماندهی انتظامی شهرستان فراهان گفت: نیمه شب گذشته گزارش فوت مشکوک زن 60 ساله در روستای دستجان شهرستان فراهان به مرکز فوریت های پلیس ۱..

ادامه مطلب

هیچ محدودیتی جهت استفاده از ظرفیت‌های داخلی وجود ندارد ، قرارداد توتال امنیت‌زا است

وزیر نفت با تشریح چگونگی انعقاد قرارداد توسعه فراساحل فاز ۱۱ پارس جنوبی گفت: این قرارداد جهت ما امنیت‌زا است و اگر به هر دلیلی در حین اجرا پیمانکار کار را متوقف..

ادامه مطلب

همه ارکان کشور از پرونده اختلاف گازی دو کشور مطلعند ، تشریح شرح قرارداد گازی کشور عزیزمان ایران و ترکیه

مدیرعامل شرکت ملی گاز کشور عزیزمان ایران با بیان این که همه نهادهای نظارتی بالادست به طور کامل در جریان پرونده اختلاف گازی کشور عزیزمان ایران و ترکیه ..

ادامه مطلب

کشورداری را با عوام‌داری اشتباه گرفته‌اند / شیرکوند

یک کارشناس اقتصادی می گوید: «واقعیت انتخابات نشان می دهد که اصلا ورود در این انتخابات، عالمانه نیست و بعضی کاندیداها متوجه نیستند که می خواهند یک کشوری را ا..

ادامه مطلب