فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

تشکیل کارگروه‌های خلع سلاح هسته‌ای به وسیله کره شمالی و آمریکا

یک مقام آمریکایی امروز (شنبه) اظهار کرد، کره شمالی و آمریکا جهت مذاکره در خصوص جزییات برنامه خلع سلاح هسته‌ای کارگروه‌هایی را تشکیل داده‌اند.  ..

ادامه مطلب

حمله به عابران پیاده در مسکو با تاکسی

یک تاکسی در پایتخت روسیه که این روزها میزبان جام جهانی فوتبال هست، به سمت عابران حمله‌ور شد و حداقل 7 نفر را مصدوم کرد. حمله به عابران پیاده در مسکو ب..

ادامه مطلب

وقت و مکان دیدار بین رهبران کره شمالی و آمریکا مشخص شد

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که وقت و مکان جهت دیدار با رهبر کره شمالی تعیین شده است است.  وقت و مکان دیدار بین رهبران کره شمالی و آمر..

ادامه مطلب

نمی‌خواهم صدام یا قذافی دوم باشم / کیم جونگ اون

ریاست‌جمهوری کره‌جنوبی فاش کرد، کیم جونگ اون علت تعلیق برنامه‌ هسته‌ای‌ و موشکی‌اش کشورش را تشریح کرده است. کیم جونگ اون: نمی خواهم صدام یا قذافی ..

ادامه مطلب

کناره گیری اسد شرط بازسازی سوریه است / بوریس جانسون

وزیر خارجه انگلیس منشتر شدن پیامی توئیتری، آخر دادن به حکومت بشار اسد در سوریه را شرط بازسازی این کشور دانست. بوریس جانسون: کناره گیری اسد شرط ..

ادامه مطلب

متهمان به فساد در خارج از کشور نیز تحت پیگرد قرار می‌گیرند / دادستان عربستان

دادستان کل عربستان اعلام کرد که شهروندان عربستانی که در فساد دست دارند و در خارج از کشور مقیم هستند نیز مشمول بر کمپین مبارزه با فساد دولت سعودی خواهن..

ادامه مطلب

جهت ما مهم نیست چه کسی سوریه را از دست داعش آزاد می‌کند / پنتاگون

نماینده ستاد یکسان ارتش آمریکا اعلام کرد که جهت واشنگتن مهم نیست چه کسی داعش را از دست سوریه آزاد می‌کند. پنتاگون: جهت ما مهم نیست چه کسی..

ادامه مطلب

اظهاراتش راجع به شارلوتزویل دانست ، انعکاس بد&quot، ترامپ رسانه‌ها را مقصر &quot

دونالد ترامپ بار دیگر به علت “انعکاس بد” بیانات محکوم آمیزش در مورد اعتراضات شارلوتزویل، رسانه‌ها را مورد سرزنش قرار داد.  ..

ادامه مطلب

ادامه روش نابودی کامل داعش/ آزادی دیرالزور سوریه در اولویت واقع شده است است ، روسیه

ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه اعلام کرد: مبارزه با داعش در سوریه تا نابودی کامل این گروه تروریستی ادامه خواهد یافت. روسیه: ادامه روش نا..

ادامه مطلب

توافق واشنگتن و سئول جهت هماهنگ‌ کردن کارها مربوط به کره‌شمالی

آمریکا و کره‌جنوبی توافق کرده‌اند در مورد تمامی کارها احتمالی در قبال کره شمالی، پیشاپیش گفت‌وگو کنند.  توافق واشنگتن و سئول جهت هما..

ادامه مطلب