فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

کناره گیری اسد شرط بازسازی سوریه است / بوریس جانسون

وزیر خارجه انگلیس منشتر شدن پیامی توئیتری، آخر دادن به حکومت بشار اسد در سوریه را شرط بازسازی این کشور دانست. بوریس جانسون: کناره گیری اسد شرط ..

ادامه مطلب

متهمان به فساد در خارج از کشور نیز تحت پیگرد قرار می‌گیرند / دادستان عربستان

دادستان کل عربستان اعلام کرد که شهروندان عربستانی که در فساد دست دارند و در خارج از کشور مقیم هستند نیز مشمول بر کمپین مبارزه با فساد دولت سعودی خواهن..

ادامه مطلب

جهت ما مهم نیست چه کسی سوریه را از دست داعش آزاد می‌کند / پنتاگون

نماینده ستاد یکسان ارتش آمریکا اعلام کرد که جهت واشنگتن مهم نیست چه کسی داعش را از دست سوریه آزاد می‌کند. پنتاگون: جهت ما مهم نیست چه کسی..

ادامه مطلب

اظهاراتش راجع به شارلوتزویل دانست ، انعکاس بد&quot، ترامپ رسانه‌ها را مقصر &quot

دونالد ترامپ بار دیگر به علت “انعکاس بد” بیانات محکوم آمیزش در مورد اعتراضات شارلوتزویل، رسانه‌ها را مورد سرزنش قرار داد.  ..

ادامه مطلب

ادامه روش نابودی کامل داعش/ آزادی دیرالزور سوریه در اولویت واقع شده است است ، روسیه

ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه اعلام کرد: مبارزه با داعش در سوریه تا نابودی کامل این گروه تروریستی ادامه خواهد یافت. روسیه: ادامه روش نا..

ادامه مطلب

توافق واشنگتن و سئول جهت هماهنگ‌ کردن کارها مربوط به کره‌شمالی

آمریکا و کره‌جنوبی توافق کرده‌اند در مورد تمامی کارها احتمالی در قبال کره شمالی، پیشاپیش گفت‌وگو کنند.  توافق واشنگتن و سئول جهت هما..

ادامه مطلب

امروز در بروکسل , مذاکرات ترکیه و اتحادیه اروپا

همزمان با زیاد کردن قدرت رجب طیب اردوغان و سرکوب مخالفان، مقامات ارشد اتحادیه اروپا مذاکراتی را با وزیر خارجه ترکیه در بحبوحه زیاد کردن نگرانی‌ها از دور..

ادامه مطلب

تصویر العمل ترامپ + جنجال مجسمه سر بریده ترامپ در آمریکا

منابع خبری گزارش دادند بارون پسر 11 ساله دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا با دیدن تصویر ماسک خون آلود سر بریده پدرش در تلویزیون شوکه شده است و گمان کرده اس..

ادامه مطلب

کشته شدن فرانسوی های داعشی در موصل

گمان می‌رود که فرانسه تنها کشور غربی است که به صورت فعالانه به دستگیری و کشتن شهروندانش در عراق و سوریه دست زده باشد؛ اوضاعی که از سوی کارشناسان یک “حیطه..

ادامه مطلب

راهکار تازه «داعش» جهت جلوگیری از فرار مردم

یک کارشناس عراقی گفت که گروه تروریستی داعش شیوه جدیدی جهت مهار جلوگیری از فرار مردم محاصره شده است در بخش قدیمی موصل و بعضی از مناطق غرب این شهر اختراع..

ادامه مطلب