فقیر – بیچاره انجمن ایران فرهنگ اسلامی

فقیر – بیچاره: انجمن ایران فرهنگ اسلامی افغانستان افغانستان خانه ادبیات افغانستان جایزه ملک الشعرا بهار

دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از فوت دو نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه ماشین پژو ۴۰۵ خبر داد. دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵ عبارات مهم : ماشین ..

ادامه مطلب

رابطه‌ام را با زن صیغه‌ای‌ام قطع کردم و با دخترعمویم ازدواج کردم، حالا می‌گوید ایدز داشته / مرد جوان

برای آزمایش‌های استخدامی به آزمایشگاه رفته بودم. سهیلا هم جهت آزمایش خون آمده بود و می‌گفت دریافت یک پروانه‌کسب مغازه چه الم‌شنگه‌ای دارد. م..

ادامه مطلب

سرقت دوعابربانک در میرداماد

شب گذشته سارقان اقدام به دزدی دو دستگاه خودپرداز بانک کارآفرین در بلوار میرداماد کردند. سرقت دوعابربانک در میرداماد عبارات مهم : نیسان ش..

ادامه مطلب

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

حکم راننده جنجالی که با ورود به خیابان یکطرفه به هشت ماشین خسارت زده بود، صادر شد. این راننده که توانسته بود رضایت شکات پرونده را بگیرد به خاطر برهم زدن ن..

ادامه مطلب

زنی که سر شوهرش را از تن جداکرده، روانی است؟

عصر پنجشنبه 7 اردیبهشت امسال، ساکنان خیابان ششم نیروی هوایی با شنیدن فریادهای یک راننده تاکسی به خیابان ریختند و با جسد مثله شده‌ای در یک پتو روبه‌رو شدند. ..

ادامه مطلب

قتل در بزرگراه مشهد، دستگیری در پارک‌ شهر

مردی که به هواخواهی از مسافر، راننده را با قفل فرمان در بزرگراه مشهد ـ پایتخت کشور عزیزمان ایران کشته بود، بازداشت شد.  قتل در بزرگراه..

ادامه مطلب

بازداشت مارمولک و همدستش ، دزدی از مرد میوه‌ فروش با آش نذری

سه مرد که با تعارف آش مسموم میوه‌فروشی را چهار روز بیهوش کرده و اموالش را دزدیده بودند، بازداشت شدند.  دزدی از مرد میوه فروش با آش نذری / بازدا..

ادامه مطلب

انفجار گاز در شوش 3 کشته بر جای گذاشت

رئیس مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول عصر پنجشنبه به ایرنا گفت: در اتفاق ناشی از انفجار کپسول گاز در منطقه آهودشت در روستای مزرعه طریفی شوش سه نفر ..

ادامه مطلب